Palarnia kawy Warszawa CoffeeNation

Masz pytania? Dzwoń: 664 - 401 - 876, 607 - 220 - 366

Nasza palarnia kawy CoffeeNation, to miejsce gdzie prawdziwy miłośnik kawy może poczuć się jak w kawowym raju. Świeżo paloną kawę i jej aromat czuć już z kilkuset metrów od miejsca palarni CoffeeNation. Nawet najbardziej wymagający klienci i znawcy kawowych naparów odwiedzając CoffeeNation są pod ogromnym wrażeniem panujących u Nas zapachów świeżo palonej kawy.


Sercem naszej palarni jest piec oraz tzw. cuping room. To tu wypalamy aromatyczną ziarnistą kawę i tu właśnie powstaje prawdziwa uczta dla zmysłów amatorów kawy. W naszej palarni kawy palimy nie tylko szlachetną Arabicę. Doceniamy również ziarna Robusty. Doskonałe ziarna Robusty, takie jak indonezyjska Java czy brazylijska Capixaba nie jednemu smakoszowi kawy zawróciły w głowie... .


Oczywiście króluje u Nas kawa Arabica i to właśnie jej poświęcamy najwięcej uwagi. Stale doskonalimy proces jej palenia, aby wydobyć z niej to co najlepsze. Wypalanie kawy to proces iście magiczny, który pochłania Nas całkowicie i wprowadza w aromatyczny kawowy świat, dając nam jednocześnie ogromną satysfakcję.