Palarnia kawy Warszawa CoffeeNation

Masz pytania? Dzwoń: 664 - 401 - 876, 607 - 220 - 366

 • Coffee nation SAECO ROYAL

  KAWA + EKSPRES SAECO ROYAL

  Znakomita kawa wysokiej jakości oraz wypożyczany bezpłatnie ekspres ciśnieniowy wyposażony w szereg przydatnych funkcji, jak na przykład możliwość przygotowania cappuccino oraz wbudowany młynek z pełną regulacją stopnia zmielenia kawy. Znakomity zestaw z kawą do biura i ekspresem, który znajdzie zastosowanie w firmach średniej wielkości.

  kawy
 • Coffee nation SAECO ROYAL COFFEE BAR

  KAWA + EKSPRES SAECO ROYAL COFFEE BAR

  Doskonała kawa wyprodukowana ze starannie wyselekcjonowanych ziaren w połączeniu z ekspresem najwyższej klasy daje gwarancję, że przygotowany napój będzie cechował się niezapomnianym smakiem i aromatem. Wchodzący w skład zestawu ekspres do biura posiada moc 1600 W, pojemność 2,4 litra i jest sterowany elektronicznie – idealny w firmach liczących do 50 pracowników.

  kawy
 • Coffee nation AECO AULIKA

  KAWA + EKSPRES SAECO AULIKA

  Zaawansowany technologicznie ekspres do kawy w połączeniu z wyborną kawą do biura wprost z palarni Coffee Nation to gwarancja doskonałego smaku. Ekspres Philips Saeco Aulika dedykowany jest do większych biur w których pracuje kilkadziesiąt osób i gdzie miesięczne spożycie kawy wynosi około 12 kilogramów. Ekspres wyposażony jest między innymi w capuccinator, możliwość parzenia wstępnego oraz zaparzania 2 filiżanek jednocześnie – dostępne funkcje zadowolą nawet najbardziej wybrednych smakoszy kawy.

  kawy
 • Coffee nation Coffee Queen

  KAWA + EKSPRES PRZELEWOWY Coffee Queen

  Rewelacyjny ekspres do biura uznanego producenta Coffee Queen plus kawa mielona Coffee Nation – to połączenie przynosi znakomity efekt w postaci filiżanki aromatycznej kawy, która na pewno doda energii każdemu pracownikowi.

  kawy
 • Coffee nation SAMA KAWA + SERWIS

  SAMA KAWA + SERWIS

  Ten pakiet przygotowany został z myślą o tych biurach, które posiadają już własne ekspresy do kawy. Oprócz dostarczania najświeższej kawy wprost z naszej palarni zapewniamy także regularną i kompleksową obsługę urządzeń odpowiedzialnych za jej przygotowywanie.