Palarnia kawy Warszawa CoffeeNation

Masz pytania? Dzwoń: 664 - 401 - 876, 607 - 220 - 366

palarnia kawy warszawa

Naszą misją jest edukacja i rozpowszechnianie kultury picia kawy, która nie musi być jedynie sposobem na pobudzenie organizmu i aktywności mózgu cennym zastrzykiem energii, ale nawet czynnością na kształt codziennego rytuału, opierającego się na stopniowym dawkowaniu drobnych przyjemności. Z pasją przekazujemy naszą rozległą wiedzę i miłość do kawowych ziaren. Nasze kawy trafiają do kawiarni, restauracji i biur, jak również do odbiorców indywidualnych zaledwie po kilku dniach od procesu palenia. Chcemy, aby pyszna i aromatyczna kawa była jak najświeższa i aby ten magiczny, kawowy świat dał się odkrywać w kolejnych filiżankach u naszych klientów.


Palarnię kawy CoffeeNation tworzą prawdziwi pasjonaci kawy z dużym stażem w branży. Każdy z nas przez ostatnich kilkanaście lat związany był zawodowo z kawą, co stanowi idealną wizytówkę naszego profesjonalizmu.

palarnia kawy warszawa

Biorąc pod uwagę fakt, że każdy z nas posiada nieco odmienne preferencje smakowe, do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, wnikliwie weryfikując ich potrzeby i oczekiwania, którym staramy się wyjść naprzeciw w profesjonalny i niezawodny sposób. Weźmiemy pod uwagę wszelkie wskazówki, jakie nam Państwo zaproponujecie.

palarnia kawy warszawa

Mamy skuteczną odpowiedź na każdy trend rynku konsumenckiego. Charakteryzujemy się umiejętnością dynamicznego reagowania na permanentnie zmieniającą się sytuację i stan konkurencji oraz elastycznością w dopasowaniu się do oczekiwań i potrzeb naszych klientów, zdobywając tym samym ich zaufanie. Dzięki temu każdego roku możemy cieszyć się coraz lepszymi wynikami sprzedaży, poszerzając grono zadowolonych kawoszy.