Palarnia kawy Warszawa CoffeeNation

Masz pytania? Dzwoń: 664 - 401 - 876, 607 - 220 - 366

Plantacja kawy

Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze produkty były najwyższej jakości. Nasza pasja, dokładna kontrola surowca oraz mistrzowska metoda wypalania ziaren, sprawia, że otrzymują Państwo produkt o wyjątkowym smaku i aromacie.

Kawy które, prezentujemy w niniejszej ofercie, pochodzą z plantacji w Ameryce Południowej oraz Azji ,nad ich kompozycją pracowaliśmy w gronie ekspertów i koneserów, a oferowane przez nas mieszanki zawierają szlachetną i aromatyczną arabikę oraz dającą moc robustę.

Dzięki prażeniu ziaren tuż przed dostawą (max.10 dni przed) w ręcznie obsługiwanych piecach, tak zwaną metodą mistrzowską, tworzymy dla Państwa niepowtarzalny, aromatyczny produkt.

Jako producent oferujemy kawę produkowaną metodą tradycyjną – koneserską w piecach bębnowych, taka obróbka ziaren pozwala wydobyć z niej najwięcej walorów smakowo – zapachowych.

 • Coffee Nation Brazil Santos

  Brasil Santos

  Arabica Santos to jedna z najbardziej cenionych kaw świata. Najlepsze kawy brazylijskie pochodzą ze wzgórz Santos i Bahia. Kawy brazylijskie odznaczają się harmonijnym, łagodnym smakiem pozbawionym kwaskowatości. Brasil Santos jest kawą o łagodnym, głębokim aromacie. Daje delikatny, jedwabisty napar całkowicie pozbawiony goryczki i kwaskowości.

 • Coffee Nation Jazz Coffee

  Jazz Coffee

  Mieszanka została skomponowana ze starannie wyselekcjonowanych ziaren arabiki z domieszką robusty. Powolny i łagodny proces palenia nadają Grande Espresso w pełni wyrazisty charakter o orzechowo - czekoladowym smaku, delikatnym aromacie i jedwabistej cremie.

 • Coffee Nation Ethiopia Sidamo

  Ethiopia Sidamo

  Etiopia uważana jest za kolebkę kawy, a ziarna arabiki pochodzące z miejscowych upraw nazywa się prababką wszystkich kaw. Ziarno Etiopii Sidamo charakteryzuje się owocowo- kwiatowym aromatem i świeżym, bogatym smakiem z lekko cytrusową nutą.

 • Coffee Nation Blues Caffee

  Blues Caffee

  Mieszanka została skomponowana ze starannie wyselekcjonowanych ziaren arabiki pochodzących z Rwandy, Gwatemali, Peru i Kolumbii z domieszką indyjskiej robusty. Mieszanka jest doskonale zharmonizowaną kawą z delikatnym orzechowym smakiem i niską kwaskowatością. Jest łagodna, zrównoważona, z przyjemnym aromatem.

 • Coffee Nation Columbia Excelso

  Columbia Excelso

  Kolumbijska kawa Supremo, uprawiana wysoko w kolumbijskich Andach, znana jest ze swojej delikatnej kwasowości i karmelowo-orzechowego smaku z winnym aromatem. Można w niej wyczuć wyraźną nutę czekolady oraz jabłek, co podkreśla jej wyjątkowy smak. Doskonała do espresso o każdej porze dnia.

 • Coffee Nation Soul Coffee

  Soul Coffee

  Idealnie zrównoważona kompozycja ziaren ceniona za łagodny i subtelny smak brazylijskiej Arabiki uwieńczony cytrusową nutą kawy z BURUNDI.

 • Coffee Nation Peru

  Peru Coffee

  Łagodny aromat połączony z lekką kwaskowością i wyjątkowymi owocowo-czekoladowymi nutami.

 • Coffee Nation Guatemala SHB

  Guatemala SHB

  Daje się w niej wyczuć zapach suchych tostów i słodyczy, miodu i orzechów migdałów. Wśród burzy smaków można również znaleźć łagodną słodycz, a także trochę białych winogron.

 • Coffee Nation Nicaragua

  Nicaragua

  Łagodna kawa o przyjemnym, delikatnie słodkawym smaku z nutami aromatu owoców cytrusowych i orzechów.

 • Coffee Nation Brasil Cerrado

  Brasil Cerrado

  Pełny smak z nutą czekoladową i karmelową.